Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Більше 550 пиріжків та 20-ти метровий прапор везуть волонтери в зону АТО із Полтави

Більше 550 пиріжків та 20-ти  метровий прапор везуть волонтери в зону АТО із Полтави

Продукти харчування, одяг та обереги передадуть жителі області бійцям у Старобільськ, Лисичанськ, Слов’янськ, Мар’янку, Авдіївку.  Допомогу надають у рамках благодійної акції «Україна єдина. Схід і захід разом».

Волонтерською діяльністю Світлана Даценко займається 1.5 роки. Жінка співпрацює із волонтерськими загонами в області, підприємцям. Цього разу зіньківські короваї та іншу гуманітарку доставлять бійцям, які чекають на Світлану. Вони  телефонують їй, аби скоріше ця зустріч відбулася.

Світлана Даценко, голова підрозділу Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Україна разом» у  Полтавській області: Недавно хлопці дзвонять і кажуть : «Світлана! А чого, вже 11 число, а вас нема». -  А я кажу ви знаєте ребята, кажу в мене не получилося з бензином і з транспортом. Ми будемо 15-го числа. Ну ми вас два дні виглядали- виглядали.

Світлани Даценко каже: військові не забезпечені всім необхідним.

Світлана Даценко, голова підрозділу Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Україна разом» у  Полтавській області: Говорять, що зараз бійці заробляють зарплату та все таке. Але ви знаєте, на передовій магазинів немає. Я ось у Новотроїцький їздила, там один земляк у драному шльопанкі і бєрци розідрані, і все отаке. Ми повинні допомагати. 

Упришкільному таборі «Веселка» у Мачухівській загальноосвітній школі провели акцію «Зроби оберег захисника». Свої роботи діти теж передали  військовим. 

Ірина Буренко, директор Полтавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: Ми з дітками виготовили отакі обереги з метою, щоб наші воїни розуміли, що їх чекаю, підтримують. І дуже-дуже хочуть, щоб вони скоріше повернулися живими додому.

Гуманітарну допомогу планують роздати бійцям протягом п’яти днів.