Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«Козацький гомін» із села Остап’є відсвяткував ювілейну дату

«Козацький гомін» із села Остап’є відсвяткував ювілейну дату

Півстоліття на сцені. Ювілейну дату відсвяткував народний аматорський хоровий колектив «Козацький гомін» із села Остап’є Великобагачанського району. Про артистів та їхнього  керівника – далі у сюжеті наших кореспондентів.

Остап’є – колись козацьке містечко, а нині село у Великобагачанському районі на Полтавщині. Тут аматорський хоровий колектив «Козацький гомін» існує 50 років.

Григорій Кузьмич – керівник хору-ювіляра. Він теж ювіляр – чоловікові 75 років, але, каже,  сповнений сил і творчих планів.

 «Козацький гомін» за свою високу виконавську майстерність не раз на оглядах  творчості отримував нагороди. Уперше звання народного колективові присвоїли 1987-го, а згодом у нульових він це звання відновив.

Окрім «Козацького гомону» під керівництвом Григорія Серьожкіна співають аматорський хоровий колектив «Живі джерела» з Красногорівки, чоловічий квартет «Берест», аматорський чоловічий колектив «Козацькі барви» районного методичного центру народної творчості.

Пан Григорій працює і з підростаючим поколінням. Ансамбль «Родинонька» Скибівщинського сільського клубу нещодавно отримав звання зразкового. Привітати обох ювілярів зібралися творчі колективи не тільки Остапівського будинку культури, а й Великобагачанського району.