Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтавському районі завершили навчати 120 бійців роти охорони

У Полтавському районі завершили навчати 120 бійців роти охорони

Нагороди, грамоти та подяки. У Полтавському районі завершили навчати 120 бійців роти охорони військового комісаріату. На урочистому закритті зборів побували і мої колеги Лілія Пархоменко та Павло Бардиш.

Голос: Здрастуйте, товариші! Бажаєм здоров’я…

10 днів рота охорони проходила тренування. 120 військових навчали патрулювати державні об’єкти, удосконалювали їхні навики володіння зброєю. 

Дмитро Губський, Полтавський обласний військовий комісар: Дана рота готова на оцінку, як мінімум, «добре». В будь-який момент зібратися протягом доби і здійснити охорону й оборону визначених їх об’єктів, які практично вони відпрацьовували під час даних навчань.

На урочистому завершенні навчань усі в формі та з автоматами. Серед добровольців і Сергій. Його повсякденне життя не пов’язане із військовою справою. Каже: свого часу служити не довелося. Проте другий рік бере участь у навчальних зборах для військових.  

Сергій, учасник навчань роти охорони: Спрацювалися в підрозділах, коли ми 3 і 4 взводом виявляли умовного противника, заганяли там диверсантів, по лісу ганяли, то ми діяли злагоджено.

Опановувати нові навики чоловікам допомагали ті, хто мають бойовий досвід. Командир роти охорони Роман Гришкін каже: досягли високих результатів, але були й труднощі.

Роман Гришкін, командир роти охорони: Разная возрастная категория людей, конечно. Много людей, которым уже за 50 лет, есть люди, которые вообще в армии не служили. Рота даже сделала больше, чем планировала. Никто не ожидал таких результатов. Все получилось.

Голос:  Струнко! Рівняння на середину.  

На урочистостях з нагоди закінчення 10-денних навчань військових відзначили нагородами, грамотами та подяками.