Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Кобеляках попрощалися з військовослужбовцем Юрієм Федоріним

У Кобеляках попрощалися з військовослужбовцем Юрієм Федоріним

У Кобеляках попрощалися з військовослужбовцем Юрієм Федоріним. 39-ти річний боєць загинув під час зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою. Боронити свою землю пішов з перших днів неоголошеної війни на  сході країни.

Голос: Дякую тобі , Юрчик, що ти був з нами, що ми вмісті жили, їли вмісті. Тепер тебе проводжаємо.

Юрій Федорін родом з Луганщини. Мешканцем Полтавщини став два роки тому. Сім’ю до Біликів Кобеляцького району перевіз, коли почалися обстріли у Макіївці.

Тетяна Вільхова, волонтер міського штабу: Ішов він у формі з дружиною і його зацепила: «Де ти , шо ти?»  Він каже:  «Та я переселенець». Ну то й що, що переселенець, ми до всіх їздимо -  і так познайомилися.

Юрій на війну пішов добровольцем. Побував у багатьох гарячих точках. Провести бійця в останню путь прийшли односельці, друзі та бойові  побратими з добровольчих батальйонів.

Боєць з позивним «Бамс» - росіянин. «Явір»  -  родом з Хмельниччини. З полеглим воювали майже з перших днів війни.

Позивний «Явір», боєць АТО: Що можу сказати про Юрка? Чудова людина, важко говорити і усвідомити цю втрату.  Жартівливий, оптимістичний і патріотично настроєний, товариський.

Позивний «Бамс», боєць АТО: Петрович, всегда был весёлым, шел впереди. Помню, даже на учениях сидели, жизненными передрягами делились, он даже подбадривал.

Розвідник разом  з 93 бригадою воював під Кримським.  28 червня загинув у бою. Тоді терористичні формування спробували штурмувати розвідгрупу під прикриттям мінометів.

Позивний «Явір», боєць АТО: Сержант загинув  як військовий розвідник,  не втративши честі, зброї,  закрив собою своїх товаришів, дав змогу відійти і спасти інших.

Побратими відразу не  змогли забрати тіло Юрія. Бойовики цього не дозволили.

Позивний «Бамс», боєць АТО: Был сильный обстрел и его не смогли вытянуть пулемёты стреляли, не дали вытащить.

Поховали Юрія Федоріна в Кобеляках на місцевому кладовищі. Сиротами залишилися троє дітей.