Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Честь, мужність, закон: полтавців запрошують на службу до Національної гвардії

Честь, мужність, закон: полтавців запрошують на службу до Національної гвардії

У Полтаві всіх охочих запрошують  нести військову службу за контрактом у Національній гвардії України. Що потрібно, аби бути в лавах нацгвардійців,  дізнавалися наші журналісти.

Честь, мужність, закон. Якщо ці слова для полтавців  не звичайні слова, а гасло по життю, то їм у лави Національної Гвардії України.

Віталій Денисюк, заступник командира ВЧ-3052 Національної гвардії України: Для того, щоб підписати контракт з Національною гвардією, потрібно мати вік від 18 до 40 років, мати фізичне здоров'я в межах, які визначені директивами і керівними документами.

Артем Клунник - заступник командира роти по роботі з особовим складом.  У Нацгвардії служить з  2009-го року. Його військовий шлях починався зі строкової служби. Зараз же, через вісім років,  чоловік має звання старшого лейтенанта Національної гвардії України. Крім того, він був на передовій – у  зоні АТО провів 19-ть місяців.

Артем Клунник, заступник командира роти по роботі з особовим складом: Дивлячись на стан армії 2014-го року і зараз, забезпечення стало набагато краще. Та ну і люди ставляться вже більш сумлінно до військового обов’язку.

Від 7 тисяч гривень  обіцяють платити за несення служби у Національній Гвардії України.

Віталій Денисюк, заступник командира ВЧ-3052 Національної гвардії України: Одним із немаловажних елементів є грошове забезпечення, але б ми хотіли звернути більше увагу на патріотизм, на необхідність захисту нашої держави на Сході України, боротьба за суверенітет, за цілісність. Ну і в першу чергу захистити свої сім'ї, свої родини від агрессора.

 Крім агітаційної компанії:  поширення ознайомлюючої літератури та роз'яснень завдань, які повинен виконувати військовий  Нацгвардії, у Полтаві побував  спеціальний автомобіль - кінотеатр. Військові його називають клубною машиною. У звичайні дні її використовують задля проведення дозвілля особового складу в зоні АТО. Крім звичайних воєнних, Національна Гвардія потебує і військових-музикантів.  

Андрій Філіпенко, начальник оркестру, військовий диригент центрального оперативно- територіального об’єднання військової частини № 3036 м. Дніпро: Посади музикантів також потрібні. Тому що в оркестрі є проблеми з укомплектованістю. Ми шукаємо зараз  кадри. Це повинні бути фахівці високого рівня, щоб були з освітою середньо-спеціальною. Це музучилище та любили і знали чуть-чуть військову майстерність.

Наразі у Полтаві немає військового оркестру. Тому агітувати громадян міста приїхали музиканти із Дніпра та Кривого Рогу. Полтавці, які хочуть служити в Нацгвардії, можуть приходити за адресою:  вулиця Лесі Українки, 24а, дислокація військової частини№ 3052.