Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Чому жителі Дніпра критикують роботу полтавської поліції?

Чому жителі Дніпра критикують роботу полтавської поліції?

Дніпряни проти полтавської поліції. Сьогодні в управлінні патрульної поліції була посилена охорона громадського порядку:  до поліції завітали гості з міста Дніпро. Чому ? Далі у сюжеті.

Вхід у будівлю управління поліції  Полтави  заблокували.

Голос: У нас посилене несення служби охорони громадського порядку. Приїхало багато людей, які агресивно налаштовані й намагаються увірватись в управління патрульної поліції.

Люди,  що намагалися потрапити  у будівлю управління  поліції  - жителі міста Дніпро, які  приїхали  підтримати свого земляка  Віталія Санжакова. За словами  чоловіка,  кілька днів тому через неувімкнений сигнал повороту  патрульна поліція Полтави  зупинила його автомобіль. Оскільки він не  вважав себе порушником ,  спочатку правоохоронцям представився під чужим ім’ям. Після цього, поки поліцейські перевіряли дані, відійшов від автомобіля, в якому залишалися кілька його знайомих.

Віталій Санжаков, відеоблогер з міста  Дніпро: Я вышел из машини, якобы откривая бардачок. подкурил сигарету, после чего я пропал. Ну, я не месный, я заблудился - понимаете?"  02.06  Через некоторое время я пешком вернулся в патрульную полицию и сказал,  что произошла такая ситуація.

За порушення правил дорожнього руху на Віталія Санжакова  правоохоронці склали адміністративний протокол, повідомляє прес-служба патрульної поліції.  Пізніше Віталій разом зі знайомими під*їхав на машині до управління патрульної поліції.

Наталія Шеріпова, прес-офіцер патрульної поліції Полтави: Вони припаркували свій автомобіль прямо під східцями патрульної поліції. І згодом були складені наші адмінматеріали. І автомобіль порушників був переміщений на арешт-майданчик"

За інформацією прес-служби поліції, через парковку  на тротуарі, поруч із входом в будівлю управління, на  порушників склали адміністративні матеріали щодо хуліганства та ненадання документів  правоохоронцям.  В свою чергу, Віталій Санжаков вважає передачу автомобіля на штраф-майданчик   незаконною.

Віталій Санжаков, відеоблогер з міста  Дніпро: Дело  в том,  что машину должны эвакуировать по закону в таких случаях: когда она мешает движению. Даный автомобиль не мешал движению.

Щоб забрати автомобіль зі штраф –майданчика,  Віталій  Санжаков має сплатити пеню. Увечері ми зв’язалися зі знайомими чоловіка, які повідомили що  машину дніпрянину повернули без сплати штрафу.