Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Цифровими навчальними комплексами «Ейнштейн» хочуть оснастити 3 школи Полтавщини

Цифровими навчальними комплексами «Ейнштейн»  хочуть оснастити 3 школи Полтавщини

Цифровими навчальними комплексами «Ейнштейн» для кабінетів природничо-математичного спрямування хочуть оснащати 3 школи Полтавщини. Це заклади обласного підпорядкування для  обдарованих дітей у Ковалівці, Шишаках та Кременчуці.  Для цього потрібно більше 13 мільйонів гривень. Рішення про виділення коштів мають ухвалити на сесії облради цієї п’ятниці.

Ганна Галушка, начальник відділу фінансової та кадрової роботи Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА: Обладнані всіма цифровими лабораторіями, датчиками всіх вимірив фізичних величин. Якщо це географія, то це сучасна метеорологічна лабораторія, які укомплектовані всіма засобами, які необхідні учням для досконалого вивчення фізики, хімії.

Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради: Я  думаю, таку велику суму для трьох навчальних закладів недоцільно. Оскільки у нас багато інших проблем з навчальними закладами, починаючи від ремонту дахів і закінчуючи утепленням навчальних закладів. І такі 13,5 мільйона тільки на 3 навчальні заклади, я думаю недоцільно.