Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Шоколад і спортсмени – поняття поєднувані чи взаємовиключні?

Шоколад і спортсмени – поняття поєднувані чи взаємовиключні?

Сьогодні – всесвітній день шоколаду. Шоколад і спортсмени – поняття поєднані між собою чи взаємовиключні? Спеціалісти обласного відділення Національного олімпійського комітету провели акцію, яку назвали "їж розумно". На ній як юні атлети, так і олімпійці  слухали лекцію про здорове харчування, зокрема, ласування солодощами.

Денис, учень 1-го багатопрофільного ліцею Полтави:  Взагалі я люблю більше шоколадні цукерки.

Журналіст: Що буває з тими, хто їсть багато цукерок?

Денис, учень 1-го багатопрофільного ліцею Полтави:  У них зуби болять, карієс.

Тарас Міщук, бронзовий призер Олімпіади-2016: Солодке все їмо, усе, що попадається під руку, і завжди в нас хватає в кімнаті, і канфєт, і шоколадок, усього в нас хватає.

Олімпійські призери від дітей не відрізняються - люблять солодке. Тарас Міщук та Дмитро Янчук на минулій головній світовій першості в Ріо здобули бронзу. Вони веслувальники і багато часу проводять на свіжому повітрі. Шоколад – сильний антиоксидант, який надійно захищає організм від радіаційного впливу сонця, і,  як наслідок, є профілактикою від раку. Спортсмени люблять солодке.

Максим Кривенко, спортивний менеджер, кондитер: Организм спортсмена работает немножко по-другому, ему нужна быстрая энергия, которая, попадая в кровь, дает быстрый приток энергии к мышцам – это как раз обеспечивают вот те самые вредные углеводы кондитерские изделия.

Такі вуглеводи, необхідні – як до, так і після тренування, -розповідає тренер-масажист збірної команди України з веслування Дмитро Гринько.

Дмитро Гринько, тренер-масажист збірної команди України з веслування: Може,  мені не дуже треба,  а от хлопцям треба , бо вони спортсмени, глюкоза повинна бути завжди, присутствовати, тому що це ж енергія, корисний продукт.

Тарас Міщук, бронзовий призер Олімпіади-2016: Сало є! Сало Діма не їсть, я їм сало! Діма не любить!

Чемпіони,  жартуючи, розповідають про режим і раціон професійного спортсмена:

Дмитро Янчук, бронзовий призер Олімпіади-2016: Це курятина завжди, зараз це свіжі овочі, бо літо. І все з гарніру – рис, гречка.

І додають: усе це закусюють солодким. На майстер-класі разом зі спортивними дітьми виробляють власний шоколад - лимонно-молочні цукерки з горіхами.

Голос: Краще за Дімона хотів зліпити, а він побільше, що це за форма маленька, хотів торта зліпити.

Шоколад багатий на цинк, залізо, калій, який корисний для серця, сприяє еластичності судин. І окрім вищезгаданих вуглеводів, містить інші корисні елементи. Скажімо, кофеїн, який легко збуджує нервову систему і відповідно поліпшує результати атлетів, неважливо, в якому виді спорту.

Максим Кривенко зі  своїх 40 років 36 займається спортом, а останні 10 професійно виготовляє кондитерські вироби. Атлет розвінчує думку, що солодке і цукор – некорисні для організму продукти.

Максим Кривенко, спортивний менеджер, кондитер:Отчасти это так, когда это употребляют люди, которые ведут малоподвижный образ жизни, и делают это наночь с другой едой не очень полезной – тогда это вредно.