Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Чотириденний вишкіл влаштували для вихованців клубу "Патріот" при Терешківській школі

Чотириденний вишкіл влаштували для вихованців клубу "Патріот" при Терешківській школі

Чотириденний вишкіл влаштували для вихованців клубу "Патріот" при Терешківській школі. У Полтавському районі побувала і наша знімальна група. Які знання передавали учням колишні бійці та що особливого у цих навчаннях - дивіться у наступному сюжеті.

Антон закінчив 8 клас. У клубі "Патріот" займається із часу його заснування - 2 роки.  Чи пов’яже життя із військовою справою, хлопець іще не знає, але, каже, здобув певні навики.

Антон, вихованець клубу «Патріот»: Ми їздили в тир стріляти зі справжніх бойових автоматів Калашникова. Дуже багато розбирали. Ти маєш навчитися хоча б візуально розуміти, що таке зброя, наприклад, ще зібрати палатку і багато чого іншого.

Чотири дні у наметовому містечку та з польовою кухнею. Уперше на цьогорічні збори привезли зенітні установки та кілька одиниць бронетехніки. Навчають школярів колишні бійці антитерористичної операції.

Григорій Маляренко, голова клубу військово-патріотичного виховання «Патріот»: Щоб в подальшому наші молоді хлопці мали навики бойові, стрільби, зборки, розборки зброї, тактико-технічні дані, медицинські.

Катерина Пилипенко, директор Терешківської ЗОШ: В цьому клубі приймають участь різновікові діти, але основне було на базі 8 класу. 8 клас – був такою групою, яка основна, була і в минулому році на військово-патріотичних зборах і в цьому році теж вони приїхали сюди.

Ігор Тищенко більше 20 років відслужив у органах внутрішніх справ. Вирішив передати свої знання підростаючому поколінню. На його думку, патріотичному вихованню молоді не приділяли достатньо уваги останній десяток років.

Ігор Тищенко, військовий, один із організаторів клубу «Патріот»: До кожного, фактично, треба підхід, свій характер і все. Але ми збираєм їх для того, щоб злити їх в один колектив, в одне ціле, так як це є в бойовому підрозділі. Один за всіх і всі за одного.

Військово-патріотичний клуб "Патріот" організували при Терешківській школі в 2015 демобілізовані дійці АТО. Другий рік поспіль проводять польові навчання для своїх вихованців.