Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Підлітка в Біликах побили до коми заради кросівок та мобільного телефону (відео)

Підлітка в Біликах побили до коми заради кросівок та мобільного телефону (відео)

Побили  заради мобільного телефону та кросівок. У селищі Білики Кобеляцького району постраждав від побоїв  учень Полтавського професійного ліцею Микола Кравченко. Юнак з численними травмами нині   в комі.

17-ти річний Микола Кравченко нині перебуває в реанімації обласної лікарні.  Мама розповідає:  хлопця жорстоко побили,  коли той повертався з купальських гулянь.

Тетяна Кравченко, мати потерпілого: Те, що він залишився в живих  - це просто боже чудо.

Численні травми голови, переломи кісток черепа та рук.  Юнака побили так, що він і досі без тями. У прогнозах завідувач реанімаційного відділення стриманий. 

Валентин Білий, завідувач відділення анестезіології з ліжками  інтенсивної терапії : Він знаходиться на штучній вентиляції легень, проводиться моделювання життєво важливих функцій, церебро-мозкового кровотоку, відновлення роботи мозку. Зараз стан дуже серйозний.

За кілька днів поліція вийшла на підозрюваного . У нього вдома провели обшук. Триває досудове розслідування. Молодику загрожує від 8 до 15років тюрми.

Руслан Бірюков, заступник  начальника  поліції Полтавщини: Були встановлені обставини тієї ночі, і слідчо-оперативна група разом з прокуратурою Полтавської області вийшла на слід, фігуранта, який може бути причасний до злочину.

Наталія Лець заступник  начальника управлінця прокуратури області: Про підозру повідомили 19-ти річному односельцю потерпілого, вдома в якого вилучили телефон та кросівки потерпілого.

Ця подія збурила білицьку громаду. Інформацію про напад почали обговорювати у соцмережах. Люди вийшли на пікет до місцевого відділку поліції, аби правоохоронці  покарали винних. За словами матері потерпілого, це вже не перше побиття підлітків у селищі.

Тетяна Кравченко, мати потерпілого: Люди говорять, що в селі існує група людей молодих, які вчиняють побої, які залякують. Люди кажуть, що наскільки вони зухвалі, що можуть вдень підійти побити  сісти в машину й поїхати, того люди в Біликах думають, що  це можливо діяла ця група. Про те, що такі травми , які були нанесені моєму сину зробила одна людина не вірить ніхто.

Родина Миколи  вже вичерпала всі заощадження, а лікування потрібно продовжувати, тож вони вимушені звертатися по допомогу до небайдужих людей. 

Номер карткового рахунку (ПриватБанк): 4149497867081061 Кравченко Тетяна Миколаївна