Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавців агітували відмовитися від куріння

Полтавців агітували відмовитися від куріння

«Ні курінню!» У Полтаві провели антитютюнову акцію, під час якої агітували мешканців міста відмовитися від паління. На цьому заході танцювали навіть поліцейські. Як це було - бачили Наталія Чут та Богдан Казирід.

Близько двох десятків молоді, представники поліції  та  небайдужі полтавці й гості міста зібралися на Театральній площі Полтави на вуличну акцію-флешмоб  «Ні курінню!»

Олександр Чепур, організатор акції, керівник ГО «Твій світ»: Привернути увагу, зробити профілактику шкідливим звичкам. Сьогодні ми робимо такий танцювальний флешмоб, спілкуємось з громадянами про шкідливість тютюнопаління.

Акцію провели за участю патрульної поліції Полтави, щоб показати негативний вплив куріння на організм людини.

Світлана, полтавка: Наша задача, как взрослых, подсказать и направить. Чем больше у них будет чем занятся, тем меньше будет времени на глупости. Это все от нас зависит.

Усі охочі мали змогу взяти участь у танцювальному майстер-класі. Не відмовилися від нього і представники поліції.

Присутнім  роздали листівки з рекомендаціями щодо позбавлення залежності від куріння та профілактики здорового способу життя, а також  пропонували обміняти цигарку на цукерку.060

Світлана і Анастасія: Паління вбиває і людину і людей, які її оточують. Люди, які палять вони вбивають не тільки себе, але і своїх близьких. Для тих, хто ще не палить, нашого підліткового віку це корисні заходи.

Світлана, полтавка: Мы должны пропагандировать здоровый образ жизни. Престижно - не курить. Курить - не престижно.

Захід відбувся у рамках ініціативи «Вибудовування співпраці між молоддю і поліцією, орієнтованої на результат».