Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Програма «Ти молодий» змінює формат і стає інтерактивнішою

Програма «Ти молодий» змінює формат і стає інтерактивнішою

«Ти молодий» – єдина в області молодіжна телевізійна програма, яка 19 років активно висвітлює життя, діяльність та проблеми полтавської молоді. Вона об’єднує підлітків, випускників шкіл, абітурієнтів, студентів та молоді подружні пари. З вересня цього року на проект чекають зміни – це вихід у прямий ефір та активне використання медіапростору. Учасниця багатьох передач Анна каже: оновлення важливе і для програми, і для людей.

Анна Єгорова, учасниця програми «Ти молодий»: Чому саме прямий ефір? Я думаю, що щирість і невимушеність, яка виявляється із прямого ефіру, а не з запису, коли можна переробити, обрізати і так далі, лише у цьому форматі реалізується.

У іншої учасниці Яни немає вдома телевізора, всі передачі вона дивиться в Інтернеті. Саме тому, каже, мережевий інтерактив необхідний для того, аби програмою цікавилися більше.

Яна, учасниця програми «Ти молодий»: В соцмережах завжди є дискусія, в тебе є можливість показати себе, в тебе є обличчя, яке ти можеш презентувати. І ти відчуваєш себе рівноправним  елементом у цій системі.

Новий формат програми «Ти молодий» значно осучаснить її та допоможе розширити можливості як учасників, так і телерадіокомпанії «ЛТАВА».

Лілія Сологуб, ведуча програми «Ти молодий»: Ми для них станемо своєрідною медіаплатформою, де вони зможуть свої питання вирішувати, можливо, залучаючи  інших людей.  8 (0.32-0.41) Будуть запрошуватися опоненти, будуть зіштовхуватися різні погляди, протилежні думки, і в процесі цього зштовхування буде з’ясована якась істина.

Наступного року програма «Ти молодий» святкуватиме 20-річчя, і до цього часу потрібно встигнути її оновити і вийти за межі простору одного лише телебачення.

Анатолій Мішин, керівник філії ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція  «Лтава»: Ми зараз хочемо порадитися з молоддю, що б вона хотіла бачити на телеканалі «ЛТАВА», почути різні думки, і вже на основі всього цього і реформувати відповідно наші програми.(1.51-2.02) Телевізійні аудиторія у нас зараз доволі доросла, і ми хочемо зараз цей баланс виправити, щоб серед наших глядачів було якомога більше молоді.

Нагадаємо, до вересня програма «Ти молодий» виходить в ефірі телеканалу «ЛТАВА»  щовівторка о 16.40 та щонеділі о 15.30.