Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Анатолій Ханко прокоментував побиття "свободівця"

Анатолій Ханко прокоментував побиття "свободівця"

Напад на голову фракції «Свобода» у Миргородській міськраді. За попередньою інформацією, його вчинили на Олега Супруненка о 1-й ночі, коли «свободівець» повертався з роботи. Чоловік працює слюсарем на Миргородському арматурному заводі. Його знайшла дружина з численними переломами та травмами. Також зникли рюкзак із речами та документи. Заступник голови Полтавської обласної ради, свободівець, Анатолій Ханко говорить, що Олег Супруненко на деякий час приходив до тями. Тоді він встиг розповісти, що напали близько 5 чоловік у масках з арматурами і бітами. Анатолій Ханко каже: це могло статися з політичних мотивів.

Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради.

Є свідчення жінки, яка живе поруч, а це відбулося за 300 метрів від його будинку, вона чула крик і потім від’їзд машини. Я вважаю, як заказне вбивство. Тому що. Розумієте, характер поранень: у нього рука переламана, 6 ребер, легені пробиті, черепна травма. І плюс до того, у нього перебиті лопатки. Тобто, він лежав, його добивали. І я не виключаю того, що вони подумали,що він уже вбитий і покинули його.

Речник обласної поліції Юрій Сулаєв повідомив, що за цією справою відкрили кримінальне впровадження за статтею "розбійний напад". Олег Супруненко потребує грошової допомоги. Її можна перерахувати на банківську картку, реквізити якої ви зараз бачите на фото.