Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На зерносховищі поблизу Решетилівки евакуювали людей

На зерносховищі поблизу Решетилівки евакуювали людей

У с. Покровське Решетилівського району горить зерносховище - спалахнула  одна із зерносушарок. На пожежу терміново приїхали рятувальники.Завдання пожежників - оцінити ситуацію, передати інформацію до штабу і  почати гасити. На місці є постраждалий. Його терміново треба евакуювати.

Далі до пожежників прибуло підкріплення. За кілька хвилин вогонь гасять вісім машин. Із завданням команда впоралася. Умовне полум»я загасили. Такі навчання вирішили провести перед початком збору зернових. Хоча, за словами головного рятувальника області,  такі пожежі виникають рідко. Володимир Сологуб, начальник головного управління ДСНС України в області: У нас уже є перша пожежа в Полтавській області де згоріло 12 га пшениці, в минулому році таких пожеж не було.

На таких навчаннях відпрацьовують навики, аби  рятувальникам не схибити у реальній ситуації.  Володимир Дудник, водій: Треба мати уявлення, що робити як, це все відпрацьовується до автоматизму,  щоб потушити пожежу в тих масштабах, в яких вона була до прибуття перших підрозділів

Нині підрозділи служби надзвичайних ситуацій оновлюють матеріально -  технічну базу. На навчаннях вперше випробували модернізований оперативно-штабний автомобіль. Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА: У нас є резерв, який ми поповнюємо, близько 3 млн грн. отримали з державного бюджету.

У навчаннях взяли участь 40 рятувальників.