Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Театр танцю «Гармонія» із Решетилівки виборов гран-прі на міжнародному фестивалі

Театр танцю «Гармонія» із Решетилівки виборов гран-прі на міжнародному фестивалі

Зразковий театр танцю «Гармонія» із Решетилівки виборов гран-прі на міжнародному фестивалі «Зоряний бриз» у Болгарії.

Ось так це буває кожного разу, коли юні танцюристи збираються разом на репетицію. Три години зусиль, поту, переборювання свого «не можу» заради майбутнього результату на сцені.

Анна Калашнікова, керівниця зразкового аматорського театру танцю «Гармонія»: Народні танці вимагають серйозної фізичної підготовки. 

11-річна Світланазаймається танцями уже 6 років. Каже, у колективі почувається як вдома, серед сестер і братів. Найліпша мотивація – не тільки конкурувати, бути кращою за інших, а допомогти всій команді стати кращою. В майбутньому дівчина хоче поступити до національного ансамблю імені Павла Вірського. 

Світлана: Потрібно мати бажання, не боятися сцени... Я люблю танці, я ними живу.

Зазвичай у таких колективах  не вистачає хлопців, та це не про «Гармонію».

Анна: Хлопців тренувати дуже класно.

Максим Постулакій: Я в колективі з заснування… мені подобаються трюки, особливо у грузинських танцях, летиш мов птах.

Театр танцю «Гармонія» створили у вересні 2009-го. У колективі 5 вікових груп, більше сотні дітей. А охочих стати частиною хореографічної родини з кожним роком іще більше. За 7 років поставили понад 70 номерів: це і сюжетно-розважальні шоу, тематичні флешмоби, і масштабні театралізації.

Анна: для успіху потрібен дружній колектив. Я і мама, і подружка, і керівник

Колектив  «Гармонія» – має чимало перемог, наприклад, у фестивалях «Єднаємо серця» у Вінниці, «Чорноморські зірки» в Одесі, «Стежками Гоголя» у Полтаві, а тепер от гран-прі, здобуте у болгарському місті Кітен, у творчому телевізійному таборі «Вмєстє» із зірковим журі. Мандрівки і перемоги стають можливими завдяки підтримці батьків та спонсорів і місцевої громади.

Мама: Шиєм костюми до ночі…

Оксана Постулакій, голова батьківського комітету колективу «Гармонія»: Що відчуваєм, коли наша дитина на сцені – не описати словами. При поїздці в Болгарію дитина травмувала ногу…за три дні дороги ми змогли її вилікувати і поїхали таки на свій страх і ризик.

Світлана Гуць, завідувачка сектору культури і туризму Решетилівської РДА: Саме із бюджету об’єднаної громади, районний бюджет.