Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Перемагати полтавським дефлімпійцям допомагатимуть мавпочка та фото рідних

Перемагати полтавським дефлімпійцям допомагатимуть мавпочка та фото рідних

Уночі з п'ятниці на суботу дефлімпійська збірна країни вирушила до Туреччини на 23-ті літні Дефлімпійські ігри. Пройдуть вони з 17 по 31 липня.

Про речі-талісмани, які з собою взяли до турецького Самсуну, розповідають наші спортсмени.Останній тиждень вони тренувалися на Київщині, а на урочисту церемонію проводів приїхали їхні рідні.

На 23-х літніх Дефлімпійських іграх в турецькому Самсуні Україну представлятимуть 218 спортсменів від 21-го регіону. З-поміж них і полтавські атлети з вадами слуху, найбільше футболістів та каратистів - 8 і 10. На Дефлімпіаді-2017 змагатимуться у 21-му виді спорту, у тому числі 16 індивідуальних та 5 командних. Учасниками головних змаганнях чотириріччя стануть 5 тисяч нечуючих спортсменів та спортсменів з порушеннями слуху із 109 країн світу.

На урочистій церемонії проводів народний артист Тарас Петриненко заспівав свою найвідомішу "Україну", виступили гурти НУМЕР 482 та "Шпилясті кобзарі". Номери перекладали жестовою мовою. Такими інтегрованими композиціями та енергетикою запалили спортсменів на майбутні перемоги, під кінець заходу вони підтанцьовували.