Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Прем’єру вистави «Бабусині пригоди» презентували в Полтавському театрі ляльок

Прем’єру вистави «Бабусині пригоди» презентували в Полтавському театрі ляльок

Казка «Бабусині пригоди» розрахована на різні вікові категорії глядачів. Вона одночасно і лірична, і пригодницька. Тому виставу цікаво дивитися як малечі, так літнім людям. 

Анжеліка Остапенко, заслужена артистка України: Така повчальна, що треба виручати, треба бути разом, коли якась біда. Наприклад, лис прийшов, і вони гуртом зробили так, щоб він каченяток не з’їв.

Нові декорації, оновлені ляльки та збільшення кількості яскравих деталей – такою тепер буде вистава. Також її тепер частіше возитимуть по Полтавській області. 

Віктор Козуб, головний художник Полтавського обласного академічного театру ляльок: Добавлені деякі сцени і більш детально були розроблені мізансцени. Якщо вона до цього була більш суха, то зараз до неї більше добавилося життя.

Юні глядачі діляться враженнями від побаченого. 

Голоси: Казка навчає добру, щоб не було ніколи зла в мирі. Вона дуже чарівна, дуже весела,  всі дуже гарні. Унікальна вона, я б даже сказала: можна як переживати, так і сміятися.

Нагадаємо, вперше виставу «Бабусині пригоди» за однойменною казкою-п’єсою Олександра Олеся у Полтавському академічному театрі ляльок показали у 1992-му році. Ще через рік вона стала кращою на Всеукраїнському фестивалі театрів ляльок.