Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Три з чотирьох медалей України на чемпіонаті Європи вибороли полтавці

Три з чотирьох медалей України на чемпіонаті Європи вибороли полтавські веслувальники. Наші спортсмени сьогодні повертаються  з болгарського Пловдіву. Там протягом 3-х днів за першість змагалися спортсмени з 20 країн. Дует бронзових призерів Олімпіади в Ріо Міщук-Янчук підтвердив своє звання в Європі у дисципліні каное-двійка 500 метрів. Бронзу також здобула полтавка Марія Кічасова. А в останній день змагань дівчина з напарницею на дистанції байдарки 200 метрів стала ще й чемпіонкою. Крім того,  у чемпіонаті з параканое, який проводили паралельно, кременчужанин Сергій Ємельянов, як і на Паралімпіаді в Ріо, здобув "золото". У чому успіх земляків – запитували  мої колеги кореспонденти Олексій Гнипа та Юлія Логвиненко.