Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

В Івонченцях жителі самотужки влаштували дитячий денний табір відпочинку

В Івонченцях жителі самотужки влаштували дитячий денний табір відпочинку

Згуртували громаду заради дітей. На Полтавщині запрацював патріоточний денний табір «Відкрий себе». Чим він особливий - дивіться  у сюжеті журналістів "Лтави".

Близько сорока дітей молодшого та середнього шкільного віку з’їхалися до табору "Відкрий себе", що у селі Івонченці Полтавського району. Ініціатор створення табору – священик отець Олександр. 

Отець Олександр, настоятель Свято-Михайлівської парафії Харківсько-Полтавської єпархії  УАПЦ: Оце поле, що ви бачите, було повністю занехаяне, а дітям в Івонченцях, крім невеличкого дитячого майданчика, не було де проводити вільного часу.

Спільними зусиллями волонтери разом з батьками розчистили поле, облаштували волейбольний майданчик, встановили гойдалки, пісочницю, розбили намет та запросили усіх охочих до денного табору.  Перебування у ньому – безкоштовне,   харчування -  за батьківські та благодійні кошти.

Марія, вихованка табору: Було дуже гарне свято. Отець казав дуже розумні слова, які навчають людей жити. А ще нам скоро будуть давати торт. Ми скоро будемо їсти.

Олександра, співорганізаторка табору «Відкрий себе»: Сьогодні перший день, а вони все поповнюються і поповнюються, записуються і записуються. Я бачу, що їм це цікаво, подобається і надіюсь, що воно так добре буде і до кінця тижня.

За словами організатора табору отця Олександра, спільна ідея згуртувала людей. У селі, де немає ані дитячого садочка, ані школи, табір – необхідний.

Отець Олександр, настоятель Свято-Михайлівської парафії Харківсько-Полтавської єпархії  УАПЦ: Основна задача-згуртувати людей. Табір-це територія вільного дитячого простору. Ми влаштували такі сімейні вечори біля вогнища.

Ангеліна, вихованка табору: Митут з друзями граємо в волейбол, граємо в різні ігри, будемо їздити по музеям.

Вихованці відвідуватимуть майстер-класи, ходитимуть на екскурсії, риболовлю, співатимуть у хорі.  Денний табір «Відкрий себе» працюватиме до 23 липня.