Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Винищувачі СУ-27 повернулися з міжнародного авіаційного показу (відео)

Винищувачі СУ-27 повернулися з міжнародного авіаційного показу (відео)

Винищувачі СУ-27 повернулися з міжнародного авіаційного показу  The Royal International Air Tattoo – 2017. Відбувся він цими вихідними у Великобританії. Коли сідали на дозаправку в Івано-Франківську, пілотів зустрічали наші колеги з телерадіокомпанії «Карпати».

Протягом двох днів миргородські льотчики демонстрували британській публіці можливості бойових винищувачів. Цього року українські пілоти  ускладнили виступ  новими елементами. У показі брали участь 3 літаки – військово-транспортний  ІЛ--76 , бойовий і учбово–бойовий СУ-27 . Найскладніші фігури виконував літак, яким керував Олександр Оксанченко з Миргорода.

Олександр Оксанченко, заступник командира 831 бригади тактичної авіації: Як завжди англійська погода внесла свої корективи. Виконували ми по нашому самому складному варіанту, коли нижня межа хмари 350-400 м. У неділю прийшлося пілотувати під невеликим дощем, то ми працювали по 4 варіанту, всі задоволені. Чекали нашого виступу незважаючи на те, що був дощ.

Миргородські авіатори привезли Кубок  за краще виконання фігур вищого пілотажУ серед країн, що не входять в НАТО.

Світлана Борисова, прес-секретар 831 бригади тактичної авіації: Навіть по сьогодні пишуть люди, що вони в захваті.І слова ці дивовижні, неймовірні в кожному коментарі. Єдину нашу країну написали годину пілотажу офіційний сайт в котрій годині будуть пілотувати саме українці.

Нині пілоти повернулися в Миргород. Юлія Кравець та  Оксана Василик і Роман Булелик з Івано-Франківська.