Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Володимир Оніщенко пояснив, чому йде з посади голови тервідділення АМКУ (відео)

Володимир Оніщенко пояснив, чому йде з посади голови тервідділення АМКУ (відео)

Володимир Оніщенко йде з посади. Через понад десять років роботи голова територіального відділення Антимонопольного комітету залишає свою посаду. Він допрацьовує останній тиждень. Наша знімальна група дізналася, чим викликане  таке рішення.

Майже під час кожної зустрічі із журналістами Володимир Оніщенко говорив: працюватиме на посаді, доки отримуватиме від цього моральне задоволення. Обласне територіальне відділення він очолюватиме до 21 липня. Рішення,  розповідає,  прийняв сам.

Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного тервідділення АМКУ: У цій ситуації, яка склалася в системі АМКУ ми не можемо виконувати функції, які покладені на нас законодавством України. Я не можу приходити, дивитися вам в очі і казати на біле чорне. Я привик працювати. Було дуже непросто. За ці 10,5 років було дуже непросто.

Володимир Оніщенко каже: за останні два з половиною роки система роботи антимонопольного комітету погіршилася. А відділення має менше можливостей виконувати свої повноваження.

Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного тервідділення АМКУ: АМКУ приймає рішення, всупереч судової практики, скасовує рішення територіальних відділень, у тому числі Полтавського тервідділення. Скасовуючи рішення, які набрали законної сили, відповідно до судових рішень. Де накази про виконання рішень були уже виконані або находилися на виконанні у виконавчій службі.

Зокрема, у подібній ситуації суд визнав правоту полтавського тервідділення. Загалом за останні десять років в обласній структурі із власної ініціативи розпочали понад тисячу триста справ із порушення конкурентного законодавства. А економічний ефект від припинення порушення – близько триста п’ятнадцяти мільйонів гривень.