Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві реставрували графіті-меморіал героям Небесної сотні та воїнам АТО

У Полтаві реставрували графіті-меморіал героям Небесної сотні та воїнам АТО

У Полтаві реставрували графіті-меморіал героям Небесної сотні та воїнам АТО. Меморіал на вулиці Сковороди відкрили три роки тому. На стіні зображено дерево,  дівчину-Україну та  воїнів, також пам'ятну дошку зі  щита майданівця. Художник експозиції  Дмитро Білокінь  протягом   місяця працював над втіленням ідеї в життя. За три роки ,  через плюндрування вандалами,  малюнок  переробляли близько десяти разів. Цього разу кошти на реставрацію надали меценати.

Вадим Ямщиков, один з ініціаторів створення графіті-меморіалу Героям Небесної сотні та воїнам АТО: Ми запросили Українську академію лідерства, коли потрібно фон зробити було, прийшли студенти. Це і виховний процес, вшанування, тобто вони бачать, що це важливо, прийшли зробили фон. Потім вже художник, який спеціаліст в цій галузі прийшов, намалював і відновив графіті-меморіал.

Журналіст: Як ви гадаєте, чи потрібні такі графіті в Полтаві?

Анатолій, полтавець: Конешно, що потрібні, щоб люди знали, що воно хоч таке. АТО,  війна іде, а вони , не чуствується тут у нас, що війна йде. Там люди гинуть, а ми тут гуляєм.