Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві канадці готуватимуть інструкторів для поліції

У Полтаві  канадці  готуватимуть інструкторів для поліції

У Тренінговому центрі  обласної поліції представники Канади навчатимуть техніці самозахисту. Тут готуватимуть кваліфікованих інструкторів  серед  поліцейських для інших областей. Для цього фахівці Канадської поліцейської місії, які співпрацюють з Національною поліцією України,  відвідали Полтаву. Гості відзначили комфорт, оснащення навчальних класів,спортивний майданчик і приміщення для тактичної підготовки тренінгового центру. Перед цим вони ознайомилися з навчальними базами Львова та Чернігова.

Хілтон Смі, старший радник Канадської поліції: У нас в Украине 12 членов команды и мы планируем звеличить это количество до 20 человек, главный курс, что мы преподаем –это курс по полицейской тактике.

Сергій Гаврик, керівник управління кадрового забезпечення поліції області: Ця поліцейська місія вже тривалий час працює з працівниками поліції України .І вона вивчала можливості нашого тренінгового центру, щоб тут навчати інструкторів з різних областей України, які в подальшому навчатимуть поліцейських певним тактикам дій.