Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

З хробаками на обличчі видали рідним тіло померлого в одному із моргів Кременчука (відео)

З хробаками на обличчі видали рідним тіло померлого в одному із моргів Кременчука (відео)

З хробаками на обличчі видали рідним тіло померлого в одному із моргів Кременчука. Ховали чоловіка у закритій труні. Працівники моргу навіть відмовилися одягати померлого. Своєї вини у тому, що сталося, не бачать. 

Олена Головенська, донька помелого: Як можна було отримати травму ока розбитої голови з висоти 2 метрів? Будівля не висока.

Олена переповідає історію загибелі свого батька. Чоловік  упав з даху власного гаража. Помер у реанімації наступного ж дня. За тілом рідні  прийшли у морг і злякалися.

Тамара Двугрошева, друг сім’ї: Вывезли его замотанным в одеяло, в марселевое и на голове аж до шеи кулечек. И я сразу, когда сняли кулечек из головы у него я увидела - оттуда прямо черви с глаза, и она говорит и со рта тоже.

Аби з’ясувати, чому  чоловіка знайшли в такому стані, рідні звернулися до до завідуючого моргу. Він каже: тіло з червами  привезли з реанімації.

За словами директора лікарні інтенсивного лікування Віктора Сичова, без історії хвороби коментувати ситуацію не можуть. Документ досі не повернули з моргу.

Віктор Сичов, директор лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»:Потому что мне для того, чтобы дать какието комментарии нужно ознакомиться, что записано в истории болезни

Кримінальне провадження правоохоронці поки не завели. Тим часом перевіряють  обставини інциденту, вказані у заяві рідних загиблого.

Анна Васенко, прес-офіцер Кременчуцької поліції: Ми допитаємо як лікарів, так і працівників моргу та в подальшому направимо дані матеріали до прокуратури міста Кременчука.

Пошуки винних у тому, що сталося з її батьком, Олена каже, не припинятиме. Аби у майбутньому вберегти й інших.