Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Кравець
Юлія Кравець

Китайці допомагатимуть будувати міст поблизу Горішніх Плавнів

Китайці допомагатимуть будувати міст поблизу Горішніх Плавнів

Міст через річку Дніпро поблизу міста Горішні Плавні будуватимуть спільно з китайцями. Представники компанії спільно з керівництвом Служби автодоріг, обласною владою та  заступником міністра інфраструктури Віктором Довганем обговорили майбутній проект.

Новий міст має з'явитися у районі залізничної станції «Редути», що поблизу міста Горішні Плавні. На іншому березі - поблизу села Чикалівка Кременчуцького району. Він має розвантажити теперішній перехід Кременчука.

Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції: Це є державний інвестиційний проект, який є важливим для всієї України. Він важливий для логістики,для вантажних перевезень.

Китайська компанія з будівництва доріг і мостів готова надати кредит на будівництво. Роботи планують розпочати наступного року весною. У рамках проекту розглядають  варіант реконструкції існуючого Крюківського мосту. Спіффінансування наддасть і місцева влада.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА: Після обробки документів, остаточного визначення кошторисної вартості, ми визначимося, з якими сумами і Кременчук і область вийдуть на спів фінансування.

Споруджувати новий міст в Кременчуці – недоцільно. Такі висновки фахівців Служби автодоріг та китайської корпорації.  Оскільки транзитний транспорт необхідно вивести за межі міста.

Іван Войтович, генеральний директор Інституту комплексного проектування об'єктів будівництва:Кременчук , йому не потрібен такий міст, для Кременчука досиь існуючого , йому зробити капітальний ремонт.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг ПолтавщиниЦя дорога Н-08 дуже вузька. Тут треба більше ніж 2 тисячі будинків знести.

Вартість проекту близько  300 млн доларів. 14 жовтня закладуть  капсулу на місці будівництва мосту через р.Дніпро. Підрядник обіцяє здати об’єкт за три роки.