Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Китайці допомагатимуть будувати міст поблизу Горішніх Плавнів

Китайці допомагатимуть будувати міст поблизу Горішніх Плавнів

Міст через річку Дніпро поблизу міста Горішні Плавні будуватимуть спільно з китайцями. Представники компанії спільно з керівництвом Служби автодоріг, обласною владою та  заступником міністра інфраструктури Віктором Довганем обговорили майбутній проект.

Новий міст має з'явитися у районі залізничної станції «Редути», що поблизу міста Горішні Плавні. На іншому березі - поблизу села Чикалівка Кременчуцького району. Він має розвантажити теперішній перехід Кременчука.

Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції: Це є державний інвестиційний проект, який є важливим для всієї України. Він важливий для логістики,для вантажних перевезень.

Китайська компанія з будівництва доріг і мостів готова надати кредит на будівництво. Роботи планують розпочати наступного року весною. У рамках проекту розглядають  варіант реконструкції існуючого Крюківського мосту. Спіффінансування наддасть і місцева влада.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА: Після обробки документів, остаточного визначення кошторисної вартості, ми визначимося, з якими сумами і Кременчук і область вийдуть на спів фінансування.

Споруджувати новий міст в Кременчуці – недоцільно. Такі висновки фахівців Служби автодоріг та китайської корпорації.  Оскільки транзитний транспорт необхідно вивести за межі міста.

Іван Войтович, генеральний директор Інституту комплексного проектування об'єктів будівництва:Кременчук , йому не потрібен такий міст, для Кременчука досиь існуючого , йому зробити капітальний ремонт.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг ПолтавщиниЦя дорога Н-08 дуже вузька. Тут треба більше ніж 2 тисячі будинків знести.

Вартість проекту близько  300 млн доларів. 14 жовтня закладуть  капсулу на місці будівництва мосту через р.Дніпро. Підрядник обіцяє здати об’єкт за три роки.