Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Спосіб життя впливає на метеочутливих людей

Спосіб життя впливає на метеочутливих людей

Цього літа спека змінює зливу і навпаки. Внаслідок цього  виникають проблеми зі здоров`ям. Більше про те, як така погода впливає на метеочутливих людей,  дивіться далі.

В аптеці можна безкоштовно виміряти тиск, розповідає завідуюча Альона Рибка. Та додає: за послугою звертаються як пенсіонери, так і вагітні жінки. Фармацевт каже: і сама має проблеми зі зниженим  тиском. Зокрема,  у похмуру дощову погоду.

Альона Рибка, завідувач аптеки "Полтавафарм" № 4 Подільського району: Я рятуюся тим що: таблетка цитрамона та гарячий солодкий чай.

Ольга Гриненко, журналіст: Перепади температури, зливові дощі та спека: літо 2017-го минає з досить мінливою погодою, як це впливає на організм людини ми запитали у лікаря-терапевта Катерини Коробки.

За словами медика, температура, вологість повітря та магнітні бурі впливають як на людей із хронічними хворобами, так і на здорових. Основні симптоми хворих на зміну погоди - це біль у суглобах, відчуття нестачі працездатності, головний біль тощо.

Катерина Коробка, лікар-терапевт Полтавської ЦРКЛ: Взагалі метеочутливість - це стан організму, це не захворювання. Тобто, це такий дзвіночок, що можливо, якщо людина звертає на це увагу більше трьох разів на місяць і потребує якихось лікарських препаратів. То це вже дзвіночок щоб людина зверталася до лікаря. Тому що це вже можуть бути якісь хронічні захворювання. Чим раніше їх виявити, тим швидше можна запобігти ускладненням.

Метеочутливість може свідчити й про неправильний спосіб життя, надмірне вживання вуглеводів та відсутність здорового сну. Також, через вживання напоїв із кофеїном, метеочутливі люди виснажують енергетичні резерви свого організму.

Катерина Коробка, лікар-терапевт Полтавської ЦРКЛ: Менше пити кави та енергетичних напоїв, а більше коли відчуваєте залежність від погодних умов, більше виходити на вулицю - гуляти, побільше ходити.

Нагадаємо, у дорослої людини артеріальний тиск у нормі має бути  нижче 140 на 90, оптимальний тиск - 120 на 80.