Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві жінку збили на пішохідному переході

У Полтаві жінку збили на пішохідному переході

Світлана Погрібна, дочка постраждалої: Она и есть такой живчик. Для семидесяти двух годов у нее нормальное здоровье, как у каждого такого пенсионера.

Так про свою маму розповідає Світлана. Говорить: і уявити не могла, що їхнє життя може кардинально змінитися. 27-го липня о дев’ятій ранку мама Світлани Варвара пішла купити молока. Переходячи вулицю Героїв АТО, пенсіонерка потрапила в ДТП.  Сімдесятдвохрічну жінку збив мотоцикліст на пішохідному переході.

Світлана Погрібна, дочка постраждалої: Она очень сильно ударилась, откотилась под бордюр. Люди те, которые на машине стояли вызвали скорую, они вызвали милицию. И ее в тяжелом состоянии отвезли в первую горбольницу. А на четвертій день ей стало плохо, и ее забрали в реанимацию. И вот уже она вторую неделю лежит там в реанимации.

Лікарі прогнозів не дають, кажуть: стан хворої стабільно важкий. Микола Рева, завідувач відділом анестезіологі та інтенсивної терапії першої міської клінічної лікарні: Хвора Яковенко поступила до нас 31-го липня, на данний час її стан тяжкий. Тяжкість обумовлена політравмою. Політравма це травматичне ураження тіла. Більш детально я не можу сказати, враховуючи те, що відбувається кримінальне провадження справи.

Коштів на лікування у сім*ї не вистачає. Майже за два тижні всі зібрані гроші пішли на ліки, розповідає Світлана. За її словами, мотоцикліст, який скоїв наїзд, зв’язок з дочкою потерпілої не підтримує та вже найняв адвоката. Один раз дав сім тисяч гривень, відтепер допомагати родині лікувати пенсіонерку відмовляється. Пояснює це браком коштів.

Світлана, дочка потерпілої: В реанимацию по две с половиною тысячи мы платим в день, чтобы поддерживать ее всеми уколами.Мы только через адвоката с ним говорили, все было обещано по-человечески. Ну куда все делось, кто знает. Мне кажется, что человек уверен, что ему это все пройдет. Потому,  что когда человек переживает за наказание и здоровье потерпевшей, то он бы интересовался. Он хоть бы позванивал: ну что там, ну как там.

Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею  Кримінального Кодексу. Це порушення правил дорожнього руху, що спричинило середні або тяжкі тілесні ушкодження.

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації ГУНП в Полтавській області: Санкції даної статті передбачають штраф до ста неоподаткованих мінімумів громадян, так і обмеження волі строком до трьох років з позбавленням права керувати транспортним засобом до трьох років, або без такого. Але остаточну крапку в цій справі поставить суд. Зараз триває досудове розслідування. Також особа, яка зараз у нас проходить по справі – це 46-річний мопедист, мешканець Полтави.

Всі небайдужі можуть допомогти родині. Вилікувати та продовжити життя Варварі Яковенко. На екрані ви бачите номер картки її дочки – Світлани Погрібної. Наші журналісти триматимуть на контролі це кримінальне провадження.