Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Автобуси на Сорочинський ярмарок їхатимуть із двох автостанції Полтави

Автобуси на Сорочинський ярмарок їхатимуть із двох автостанції Полтави

Поблизу Сорочинського ярмарку встановлять диспетчерський пункт. Звідти автобуси до Миргорода і назад почнуть відправлятися 22 серпня. Їздитимуть кожні півгодини.
Начальник управління інфраструктури і туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець:
На сьогоднішній час близько десяти перевізників звернулися за отриманням тимчасових дозволів, які будуть діяти протягом періоду Сорочинського ярмарку. Заявки всі розглянуті, знаходяться в роботі.

З Полтави на ярмарок їхатимуть автобуси із першої та третьої автостанцій. Начальник управління інфраструктури і туризму Полтавської ОДА Валентина Старушко:З АС-3 відправляється найбільш ранній автобус – це о 5 годині. Полтава-Миргород, через Сорочинці. Кожен із перевізників готовий їхати додатковими автобусами, якщо це необхідно.

Тарифи ще обговорюють. З Полтави білет, орієнтовно, коштуватиме вісімдесят гривень. Голова обласної організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» Іван Бондар: Перевізники у принципі всі згодні. Ні більше, ні менше. Запчастини, все подорожчали протягом року і це ціна дуже скромна будемо говорити для перевізників. Але ми розуміємо ситуацію на сьогоднішній день.

Також мають перевірити технічний стан автобусів, щоб водій мав усе необхідне для поїздки. Начальник Укртрансбезпеки у Полтавській області Віктор Поліщук: Враховувати температурний режим. Тому щоб аптечки відповідали терміну і переліку ліків. Які повинні там бути. Щоб вони знаходилися в тій кількості, в якій повинно бути. Щоб вогнегасники були повірені і знаходилися в легкодоступному місці.

Нагадаємо, «Національний Сорочинський ярмарок» триватиме із 22 до 27 серпня.