Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві взяли на хабарі керівників поліцейського відділення

У Полтаві взяли на хабарі керівників поліцейського відділення

На хабарі затримали начальника та заступника  одного з полтавських відділів поліції. Про це повідомив начальник управління прокуратури Полтавської області Ігор Поночовний.

За його словами, правоохоронці налагодили схему систематичного отримання неправомірної вигоди від підприємців, які займалися торгівлею на території їх обслуговування. Суми щомісячних хабарів мали становити від 200 до 2000 гривень з кожного підприємця, в залежності від виду товарів, що реалізовувався. Якщо кошти не сплачували, правоохоронці погрожували підприємцям притягти їх до адміністративної відповідальності та знищити товар.

Попередньо слідчі задокументували два факти отримання поліцейськими неправомірної вигоди на суму 3 000 та 2 000 гривень. У подальшому, після отримання керівниками відділення поліції 4 000 гривень, останніх затримали в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час начальнику відділення поліції та його заступнику готують повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням), а також вирішують питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Про це повідомляє  прес-служба прокуратури Полтавської області