Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві продовжується скандальне будівництво по вулиці І. Мазепи

У Полтаві продовжується скандальне будівництво  по вулиці І. Мазепи

У Полтаві триває побудова скандальної  споруди на вулиці Івана Мазепи. Будівельники вже звели металевий каркас стін та покрівлі. Нагадаємо, у березні  2017-го року після перевірки  інспектор Державної архітектурної будівельної інспекції Валентин Діденко встановив,  що на будівельному майданчику бетонний фундамент залитий без дозволу.  Інспектор склав акт про самочинне будівництво. Пізніше, у травні, підприємець Андрій Яремчук подав позов до Полтавського окружного адмінсуду з вимогою скасувати рішення Державної архітектурно-будівельної  інспекції  щодо незаконних робіт на вулиці Івана Мазепи, 45/4.  За рішенням суду  будівельно-технічну експертизу проведуть у Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз імені Бокаріуса. За словами юриста В’ячеслава Кущинського,  зараз продовження будівництва є черговим порушенням закону. Адже результатів експертизи досі немає, і припис ДАБІ щодо самочинного будівництва лишається в силі.

В’ячеслав Кущинський, юрист, громадський активіст:

"За порушення припису ДАБІ є адміністративна відповідальність: штрафи. Вони вже і так оштрафовані, цей ФОП "Яремчук", але вони всерівно  це ігнорують" 

Журналіст: "А в якому розмірі?"

"Там його вже оштрафували на 3700 і на кожне невиконання припису - додаткові штрафи" ."За наявною інформацією, вона є неофіційна, але є люди які фактично придбали тут місця. В цьому комплексі торговому, так його називають, вартість одного торгового місяця  - приблизно 20 тисяч доларів"