Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор:
Анна Комар
Анна Комар

Учасників стрілянини на полтавському пляжі раніше вже судили за вбивство

Учасників стрілянини на полтавському пляжі раніше вже судили за вбивство

СТЕНДАП: Вчора ввечері на цьому місці побилися дві компанії полтавців, внаслідок чого постраждали кілька дорослих і дитина. Свідки висувають різні версії.

11-річний Сашко 10-го серпня відпочивав на пляжі поруч з кафе. Каже: бачив, як у приміщення зайшли двоє чоловіків з пістолетами. Хлопчик почув близько трьох пострілів.

Олександр: Оцей, що працює, адміністратор кафе, витягнув дробовик і почав відстрілюватися. Адже оці двоє, що прийшли, першими почали стріляти. І адміністратор попав дитині в плече. Причиною конфлікту могло стати алкогольне сп’яніння нападників, розповідає Неоніла Павлівна, яка теж стала свідком бійки. У чоловіків із собою, окрім пістолетів, каже, були дубинки.  Отут парень йшов із кров’ю з носа, вот отсюда бежал. Тоді побіг он туда. Я ж бачила, бо он там бутилки збираю. А тоді вскорості він вернувся, хвилин через 10. Почалася бійка і стрілянина. Може, він когось привіз із собою, я не знаю.

Деякі очевидці бояться говорити на камеру. Але кажуть: обидві сторони посварилися через гроші.

ЛАЙФ По версси всех, делят территорию, вот и всё. Поняли? Не снимайте меня, я Вам говорю.

Молодики, які вчора ввечері прийшли в кафе, поводили себе зухвало та саме вони спровокували бійку, говорить заступник начальника поліції Полтавщини Руслан Бірюков. Власники кафе – Олександр і Роман Марченки – спочатку намагалися врегулювати конфлікт мирним шляхом.

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини: Після того, як почали бити вказаного власника кафе, який зробив зауваження цій компанії, на захист прийшов його син. В сторону сина було здійснено декілька пострілів з боку вказаної компанії, після чого син взяв зареєстровану рушницю і здійснив постріли в їхню сторону. Від пострілів один із нападників помер на місці і ще одного 24-річного чоловіка та 7-річного хлопчика доставлено в реанімацію з пораненнями. В теперішній час їхній стан стабільний.

Наразі всіх учасників стрілянини ідентифікували. Раніше вони вже відбували покарання за вбивство і розбійні напади, каже Руслан Бірюков. По ним проводяться слідчо-оперативні заходи. В теперішній час затримана 1 особа. Також ще по декільком особам вирішується питання щодо їхнього процесуального статусу.

Власник кафе Олександр Марченко наразі перебуває у лікарні з тяжкими травмами. Його побили ногами і палками. Його 21-річний син Роман – теж у лікарні під вартою. Слідство триває.