Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Оновлений медичний центр та неякісний ремонт доріг: Шишацькій ОТГ два роки

Оновлений медичний центр та неякісний ремонт доріг: Шишацькій ОТГ два роки

Жителька Шишак Ірина говорить: за два роки благоустрій населеного пункту поліпшився, відремонтували центральні вулиці. "Й дорогу зробили, і привели до ладу центр - клумби з'явилися, лавочки, дитячий майданчик"  А от за словами мами дворічного Ярославчика Тетяни, дитячих майданчиків у Шишаках не вистачає. Крім того,  їздити з дитячим візочком по тротуарах незручно, каже  жінка: "Там ями великі й як дитина мала то... В центрі дуже погані тротуари"

За поточний рік  почали утеплювати місцеву школу та відкрили  оновлений Центр медико-санітарної допомоги, каже Тетяна. Та додає:  у лікарні Шишак  надання послуг її влаштовує, але   в медичному закладі  не вистачає лікарів, розповідає жителька Шишак - Тетяна. "В терапії лікарів не вистачає. Немає лікаря на даний час у терапії, такого, щоб відповідав за відділення"

Водії шкільних автобусів - Михайло та Анатолій розповідають: у частині населених пунктів Шишацької громади дороги оновили неякісно. "Ну ви ж бачите як їх ремонтують! Страшно виїджати. Першого вересня не можна виїхати шкільними автобусами. Ламаються, не встигаємо ремонтувати, Б'ється все" "На Михайлики дорогу поремонтували - там ями лишилися. Від Войскобійників взагалі їздити не можна. По селах взагалі не можна їздити"

Зараз зведений бюджет  об'єднаної громади становить 140 мільйонів гривень, що на 18 мільйонів більше, порівняно з попереднім роком, говорить  голова Шишацької громади - Олександр Тутка. Проте  на капітальний ремонт доріг цих коштів не вистачає. "Коли останнім часом, за 15 років, проводилися капітальні ремонти? майже ніколи" "На ремонт доріг не вистачає, тому що сьогодні потрібно близько 800 мільйонів, для того щоб привести дороги у нормальний стан"

Нагадаємо, Шишацьку територіальну громаду  створили в 2015-му році внаслідок об'єднання однієї селищної та одинадцяти сільських рад. Населення – понад 18 тисяч осіб.