Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Першокласників Горішніх Плавнів навчатимуть за новою освітньою методикою

Першокласників Горішніх Плавнів навчатимуть за новою освітньою методикою

Першокласників школи №6 міста Горішні Плавні з 1 вересня навчатимуть за новою освітньою методикою. Навчальний заклад увійшов до переліку ста шкіл України, які стали учасниками всеукраїнського пілотного проекту «Нова українська школа». Дітей навчатимуть не зубрити, а думати; читання більше не перевірятимуть на швидкість, зменшать і кількість навчальних предметів. Учням початкової школи дозволять виправляти помилки в зошитах, писати олівцем, а червону ручку вчителям взагалі рекомендують не використовувати. До того ж оцінки мають стати конфіденційною інформацією. Вчителям, у свою чергу, обіцяють повну академічну свободу, змогу готувати власні програми та обирати підручники.

Інна Лісаченко, вчитель 1-го класу СЗОШ № 3 ім.В.Нижниченка

Діти працюватимуть у групах, спілкуватимуться  між собою, самостійно знаходитимуть рішення на якісь питання

Лілія Федоренко, методист відділу освіти м. Горішні Плавні

Ключовими речами є те, що вчитель має відірватися від дошки з крейдою, а дитина від підручника. Важливо, щоб діти самі працювали, досліджували, робили висновки.

 Анна Москалик, мати майбутньої першокласниці

Діти наші нового технічного прогресу, вони постійно в телефонах, гаджетах. Знають більше, ніж дорослі, тому хай іде, хай навчається.

Про перебіг апробації проекту вчителі пілотних класів звітуватимуть у Міністерство освіти і науки України щотижня. За її результатами МОН розробить методичні рекомендації вчителям. Нагадаємо, з 1 вересня 2018 року новий державний стандарт початкової школи запровадять в усіх навчальних закладах України.