Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Понад 50 років у шлюбі: 30 подружніх пар зібрали у Супрунівці

Понад 50 років у шлюбі: 30 подружніх пар зібрали у Супрунівці

Людмила та Микола Родзієвські  у серпні відсвяткували 50-ту річницю подружнього життя.  Мають шестеро дітей та четверо онуків. Про велику родину мріяли завжди.

подружжя Родзієвських Потрібно один одному уступати, поважати одне одного, уступати один одному , не гризти одне одного . Жити спокійно, мирною. І тоді все получиться. – розуміти проблеми ближнього, тоді зрозуміють проблеми твої.  – а хто у вас в сім’ї головний? – всі.

Для наймолодшої  доньки Дарії  батьки завжди були прикладом.Дарія, донька завжди стараєшся так само і в сім’ї, стараєшся уступать, піддержувати сім’ю. Шоб було нормально, шарадо було в сім’ї. – а кого дужче любите маму чи тата? – обох. 

Часто забігають до дідуся та бабусі  онуки, аби  поласувати смачненьким. Ярослав, онук: Бабуся готує щось смачненьке? – топчену картошку, пирожки, пироги.Для своєї дружини Валентини Михайло Павлович ще й досі читає вірші.

Михайло Черевань, в шлюбі 55 років

Ти водночас і світло і пітьма,

Нестримна радість і нестерпне пекло,

Та уявити, що тебе нема,

то так, як наче в цілім світі смеркло!

Всього бувало у родині Череванів. Але навчилися переживати труднощі разом.  А от хто в сім»ї правий, розказала пані Валентина. Каже одна подруга подрузі: «Ти знаєш, мій чоловік, якшо шось винуватий, завжди вибачається». – А вона – а якшо ти винувата? – цього  ніколи не буває.

Свято «За все, що маю, дякую батькам!» для подружніх пар влаштували у Супрунівському будинку культури Полтавського р-ну. Їм вручили грамоти та пригостили короваєм. Художні колективи із області та районів підготували святковий  концерт.