Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавські волонтери вирушили у маршрут із 17 «горячих» точок

Полтавські волонтери вирушили у маршрут із 17 «горячих» точок

Ані спека, ані несподіванки, на кшталт недовезених медичних препаратів, не стали на заваді збору необхідних речей бійцям. За чотири роки, говорять Каптури, вже звикли до форс-мажорів.

Володимир Каптур, волонтер: «Хто хотів допомогати – допомагає, хто не хотів – знаходив приводи, як «відмазатися» від цього. Все звичайно».

Щомісяця волонтери збирають близько 3-4 тонн багажу. За весь час їхньої благодійної діяльності  доставлено на фронт приблизно 3 десятки тепловізорів та відремонтовано півсотні автівок. Завжди в пріоритеті, каже Ірина, те, що рятує життя та допомагає вистояти.

Ірина Каптур, волонтер: «Джгути кровозупинні я положила, це перев’язка (…) поранення». 

Від 14-го року до Ірини і Володимира приєдналася надійна команда. Не залишаються осторонь й родичі захисників та колишні бійці.

Ірина Каптур, волонтер: «Нещодавно дівчина, яка на передовій, снайпер, каже: «Дайте карточку, бо я не можу. Я дивлюсь – ви розвозите…» Їй все рівно, куди це все піде, але просто «Я хочу вам допомогти». Буває і таке. 

В’ячеслав Шишук – батько пораненого захисника Донецького летовища. Здоров’я й вік не дозволяють воювати на передовій, тож вирішив стати волонтером. Розповідає: син і досі проходить реабілітацію.

Вячеслав Шишук, волонтер: «Розривна куля йому влучила в стегно, йому тільки в Еміратах змогли «зшити», тому що декілька операцій не получалось» «Плюс глибока контузія, на реабілітацію декілька раз закордон його посилають в рік» 3:52

Цього разу, аби закупити два пакунки смачненького атовцям,  одна португальська родина відмовилася від святкування ювілею. У день зборів свій 56-ий день народження зустрів і Володимир Каптур. Чоловік розповідає: таких іменин за все життя ще не було. 

Володимир Каптур, волонтер: «Здається, перший раз… Я вже не звертаю уваги, але в такому варіанті – вперше».

До толоки і трудової атмосфери додав  позитиву  «Пиріжковий батальйон» (так жартома називають себе жіночки, що виготовляють на фронт свіжу здобу).

Любов, волонтер: «Головне – здоров’я, наснаги, терпіння, витримки і так тримати далі! Допомагать, допомагать, допомагать. До останніх сил будемо допомагать, що перемогти злісного ворога».

Попереду –  маршрут у 17 «гарячих» точок. Довезти все необхідне та врятувати бодай одне життя – було б найліпшим подарунком, говорять Каптури.