Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Як полтавські чиновники і депутати відреагували на ініціативу батьків не приходити 1-го вересня до школи?

Як полтавські  чиновники і депутати відреагували на ініціативу батьків не приходити 1-го вересня до школи?

Школа, день знань, свято перший дзвоника. Цього дня  чекають не лише діти, батьки, а й депутати. Директора обласного департаменту освіти і науки України Олена Харченко вже запросили до кількох  навчальних закладів. А думку  батьків, які не хочуть бачити чиновників на святі,  вважає  суб’єктивною.

Олена Харченко, директор обласного департаменту освіти і науки України: Я вважаю, що якщо є запрошення й ідуть у школу гості, то що в цьому є хибного. Якщо це приємно колективу, батькам дітям. То це інша справа і кошти можна спрямовувати не лише 1-го вересня. Зі школою треба працювати постійно і щодня.

Народний депутат України Андрій Река  обов’язково  вітатиме дітей зі святом:Я думаю побути і не в одній школі. Тому, що на моєму окрузі 149-му вони зверталися до мене і керівники районів, і  директора шкіл. І я звертався і в Кабмін і по ремонту, і по забезпеченню - і мені приємно це побачити і почути від дітей і вчителів, що вона дійшла ця допомога.

На меседж батьків у соцмережах не приходити до школи 1-го вересня задля  піару, нардеп відреагував так: Я не знаю, до кого вони зверталися, хай не приходять. Хай мені хоть один батько скаже, щоб я не приходив, я не піду ніколи в ту школу. І того батька  не буду вважати батьком.

Перший заступник Хорольської РДА Сергій Абрамов, каже,  не чув про відповідне звернення батьків.

Сергій Абрамов, перший заступник Хорольської райдержадміністрації: Я планую відвідати  НВК с. Петракіївки. Привітати педагогічний колектив,  батьків, учнів, першокласників із початком нового навчального року. 

Думки полтавців щодо заклику батьків у соцмережах розділилися.

Депутати повинні приймати участь у різних таких масових заходах. А тим більше, шо день знань, перше вересня. Повинні бути з нами, з народом, і з дітьми.

Пусть приходять, нам - то какая разница.

Чесно, не пам’ятаю, вроді в цьому році цього не було.

Наші в школу шосту ходять, то ремонт такий зробили в минулому році, хай будуть.

Нагадаю, в Україні батьки  закликали чиновників і депутатів усіх рівнів не брати участь у шкільних заходах, присвячених першому вересня. Загалом на Полтавщині до школи підуть 28 тисяч дітей. Перший дзвінок почують 13.5 тисяч першачків.