Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині виявили порушення в деклараціях держслужбовців

На  Полтавщині виявили порушення в деклараціях держслужбовців

Перевіряючи декларації  держслужбовців, на  Полтавщині виявили кілька порушень  закону про запобігання корупції. Начальник відділу з питань запобігання та протидії корупції Генадій Безуглий розповів про стан виконання антикорупційного законодавства у Полтавській області за перше півріччя 2017-го року. Говорить: значну увагу приділяють своєчасному та правильному заповненню декларацій депутатів області, а також осіб, які були звільненні в 2016-му. За результатами такої перевірки виявили  20-ть фактів порушень заповнення декларацій. 

Генадій Безуглий,  начальник відділу з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації:

За напрямком боротьби з корупцією зареєстровано 281 кримінальне провадження. У сфери службової діяльності 256. У сфері господарської діяльності 25. У рамках 132 проваджень повідомлено про корупцію 48 особам, до суду з обвинувальним фактом направили 146 кримінальних проваджень. Також зареєстровано 18 фактів надання та отримання неправомірної вигоди. Оголошено про підозру 15-ом особам у 5 кримінальних правопорушень. До суду з обвинувальним актом направлено 11 кримінальних проваджень.