Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві презентували проект «Prozorro.Продажі»

У Полтаві презентували проект «Prozorro.Продажі»

Він забезпечує прозорий продаж активів неплатоспроможних банків, а також майна державних та комунальних підприємств. Серед лотів – металобрухт, техніка тощо. Цей проект пілотний, його керівник Олексій Соболев говорить: шукають охочих долучитися, щоб вдосконалити систему. Це спеціальний проект Міністерства економічного розвитку, Фонду гарантування вкладів України та громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна». До «Prozorro.Продажі» приєдналися Донецька військово-цивільна адміністрація, Маріупольська міська рада, «Укргазвидобування»,«Укрпошта» та інші. Уже продали майна на 2,5 мільярдів гривень. Полтавська першою серед обласних рад в Україні приєдналася до цього проекту.

Олексій Соболев, керівник проекту Prozorro.Продажі: нещодавно з’явилася можливість проводити аукціони оренди. Тобто, якщо є в  місцевій\обласній власності якісь об’єкти, які треба орендувати на прозорому електронному аукціоні, то є така можливість вже.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради: У нас є майно обласної власності. Поки програма приватизації вона не прийнята. Але нам нічого не заважає здавати це майно\нерухомість в оренду. І –нову ж таки ринок буде диктувати орендну ставку на ці лоти.

Євген Забишний, головний інженер КП «Полтававодоканал»: Ми б могли долучатися щодо неліквідних матеріалів, товарів, які не використовуються в даний час, які «мертвим» грузом знаходяться на підприємстві, впливаючи на балансову вартість цього підприємства, з яких мозна отримати зиск, на направлення коштів на більш нагальні потреби.