Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві презентували аналітичну систему «YouControl»

У Полтаві презентували аналітичну систему «YouControl»

Інтернет-сервіс, що полегшує розслідування для журналістів та громадських активістів. У Полтаві презентували аналітичну систему «YouControl», яка формує досьє на компанії України на основі відкритих даних, а також відстежує зміни в держреєстрах. Представники ресурсу розповіли, як ефективно використовувати цю інформацію та провели майстер-клас.

Сергій Мільман, засновник сервісу «YouControl»: Велика кількість вже інструментів зібрана на цій платформі і величезна кількість знань. Для того, щоб ефективно використовувати ці інструменти, необхідний такий вводний курс. І ми якраз за допомогою інших розслідувань ми розробляємо цей навчальний курс . Ми підключили вже більше 200 різних видань, журналістів, активістів до системи. І на сьогодні вже зроблено близько 1500 розслідувань економічних, під час яких використовувалися системи «YouControl».

Антоніна Ряховська, модератор:За цей час ми бачимо не тільки розслідування, які виходять, а й моніторинг державних закупівель, і результати махінацій або схем теж ми можемо спостерігати в пресі, в медіа, а крім того, ще пройшла велика низка аналізів декларацій. Тобто за допомогою системи можна легко виявити там конфлікти інтересів (3-36).