Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

В Полтаві відкликали двох депутатів міської ради

В Полтаві відкликали двох депутатів міської ради

Не виконують депутатських обов’язків та порушують партійну дисципліну. В Полтаві хочуть відкликати двох депутатів міської ради від  Соціал-демократичної партії  Дениса Поліщука та Сергія Луценка. Кілька місяців тому однопартійці виключили обох з лав політсили. На зборах  уповноважені  від виборців проголосували за  відкликання обранців. Як все було бачили журналісти "Лтави".

У холі реєструють учасників. Думки людей стосовно відкликання  депутатів розділилися.  Дехто взагалі не розуміє, що відбувається, кажуть: прийшли послухати Сергія Капліна.

Голос: Та не буду розказувати. За друга проголосувати за Олександра Кісіля

Голос: Я не знаю, тільки з роботи, тут мої побратими вони мене пригласили.

Голос: Я прийшов послухати, а потім буду приймати рішення.

Голос: Подивимося, які будуть аргументи, про що скажуть і тоді буду приділятися.

Голос: Ну не справляються з своєю роботою.

Голос: Він стояв зимою, в морози, в дощ і допомагав нам вирішити життєво важливі питання

Ініціювала збори СДП. На останній сесії Полтавської міської ради фракція соціал – демократи голосувала за відставку першого заступника  міського голови Михайла Шевченка. Депутат Луценко – проти.  

Олександр Шамота, голова фракції СДП: Луценко під будь-якими приводами відмовився голосувати за це. На фракції він погоджувався. Стосовно Поліщука порушення партійної дисципліни є рішення 3-х політ рад.

Обидва депутати звинувачення відкидають.

Денис Поліщук, депутат Полтавської міської ради: Я відвідував всі депутатські прийоми, крім 2-ох. Це були  останні, коли мене виключили з партії . Я за два роки пропустив 2 комісії, жодної сесії не пропустив.

Сергій Луценко, депутат Полтавської міської ради: У мене є порядок денний на сесію, було 83 питання ми їх попередньо і ми по всім питанням проголосували в унісон однаково, про недовіру першому заступнику в порядку деннму не було.

На збори зареєструвалося 400 людей. Більшість підтримали  відкликання обох депутатів.  Затвердили й  ініціативну групу, яка збиратиме підписи. Протокол зборів  передадуть до територіальної виборчої комісії   Полтави.