Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Полтавцям на передовій вручили нагороди

Полтавцям на передовій вручили нагороди

Військовослужбовців із Полтавщини нагородили на передовій.  Майже тридцять бійців отримали відзнаки у Мар’янці під час служби.  Що за нагороди, дивіться у наступному сюжеті.

Не рідше, аніж раз на півтора місяці возять гуманітарну допомогу у зону АТО волонтери «Громади Полтавщини». Доставляють бійцям продукти, одяг та маскувальні сітки.

Ольга Волчкова, координатор «Ліги громадських організацій «Громада Полтавщини»: Настрій у них чудовий. Особливо, коли вони бачать, шо ми приїжджаємо. Вони йдуть і усміхаються. Обіймають, цілують. Раді. Знають, шо ми їм шось привеземо приємне.

Цього разу до гуманітарної допомоги додали ще й декілька нагород. Військовослужбовці із Полтавщини отримали нагрудні знаки «За вірність народові України» ІІ ступеню. Це відзнаки обласної ради, які присвоюють бійцям, чию роботу високо оцінили їхні командири. Урочистості для 92-ої окремої механізованої бригади влаштували на місцях служби.

Руслан Рогов, волонтер: Ми приїхали в Курахово. З Курахово поїхали в Мар’янку. А там уже по позиціях їздили. Нагороджували наших хлопців, зустрічали друзів, яких нагороджували ще у минулому році.

Ярослав Вовненко із Щербанівської роти служить у складі 72 бригади. Зараз у відпустці. Його побратимів нагороджували ще торік у грудні в Бутівці. Каже: у той період сили противника вели активну атаку. Зібратися разом уже було в радість.

Ярослав Вовненко, старший прапорщик Щербанівської роти: Ми нарешті всі до купи зібралися. Хлопці на різних позиціях і буває тижнями один одного не бачимо. Там на позиції дві людини, там один, там три.

Нагадаємо, нагрудний знак «За вірність народові України» вручають із 2015 року.