Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Нік Вуйчич: "Любов – наша валюта. Зміни прийдуть, коли українці почнуть допомагати українцям" (відео)

Нік Вуйчич: "Любов – наша валюта. Зміни прийдуть, коли українці почнуть допомагати українцям" (відео)

17 вересня Україна відзначила День подяки. Всесвітньо відомий спікер сучасності, людина сили духу Нік Вуйчич спланував свій другий візит у Київ, аби привітати українців, підняти духовність народу та надихнути до боротьби за щасливе майбутнє.  На Хрещатику чоловік зібрав півмільйона людей. Гучну подію відвідали і наші журналісти.

Цього року християнське свято День подяки в Україні відзначилося приїздом у столицю Ніка Вуйчича. Чоловік  народився із рідкісним спадковим захворюванням, синдромом тетраамелії, через що не має рук і ніг. Попри фізичні вади, знущання та неприйняття людьми, чоловік не втратив віри і у свої 34 став мотиваційним оратором, меценатом, письменником, люблячим чоловіком і батьком.

Нік Вуйчич, мотиваційний спікер, директор некомерційної організації «Життя без обмежень»: З усіх речей, яким я вдячний – це, в першу чергу, сім’я і віра. Нам потрібно бути вдячними. І причина по якій я вдячний бути частиною дня подяки – це те, що, як Біблія навчила мене ніколи не здаватися, вона мені показала, що у Бога дійсно є план і з Богом все можливо.

За словами Ніка, його головна мета – надихнути українців до боротьби за щасливе майбутнє країни, навчити власним прикладом любити і пробачати ворогів та зміцнити духовність держави.

Нік Вуйчич, мотиваційний спікер, директор некомерційної організації «Життя без обмежень»: Нам потрібен мир, Україні не потрібна сильна економіка, нам потрібно більше любові. І в цьому є наша валюта, можливості прийдуть, коли Українці почнуть допомагати українцям. Коли у вас є ця надія, все, що ви захочете робити потім – це допомагат іншим. Нехай ці 36 000 церков в Україні будуть першими людьми, які почнуть любити.

Святкування на Хрещатку розпочалося о 10 годині. До вечора майдан заповнили, за приблизними підрахунками, п’ятсот тисяч людей. Крім українців виступ Ніка Вуйчича побачили та почули мільйони людей у 26 країнах світу завдяки прямій трансляції телеканалу «Надія». Переклад здійснювавли 9 мовами, серед яких і мова жестів. Виступ Ніка розпочався із селфі з усіма присутніми.

Свято подяки організував Оргкомітет зі святкування 500 років Реформації в Україні. Організатор приїзду Ніка Вуйчича: Комунікаційне агентство Key Strategy. Насичений день закінчився спільною молитвою Ніка Вуйчича з керівниками церковних об’єднань за Україну.

Настуного разу спікер планує приїхати вже не сам, а із своєю родиною.