Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Ретровелопарад до дня міста влаштували у Миргороді

Ретровелопарад до дня міста влаштували у Миргороді

Ретровелопарад до дня Миргорода влаштували місцеві активісти. Цього разу  на  святкову акцію зібралися учасники від 2 до 75 років. За костюмованим велозаїздом спостерігала Наталія Кондра.

Майже півтори сотні велосипедистів долучилися до миргородського ретровелопараду. Ця акція покликана подружити авто і вело водіїв.

Тетяна Усик, ініціаторка акції, начальник відділу в Миргородській міській раді: Вибрали тематику ретро, всі це підтримали, за це всім вдячна, що люди не соромляться, одягаються , створюють настрій. Навіщо ми це робимо, для того, щоб показать, що Миргород велосипедне місто, за деякими підрахунками – найвелосипедніше,  ми цьому раді і для того, щоб люди не боялися виїжджати на дорогу, щоб автомобілісти  уступали законні 1,5 м, від бордюра.

Перед традиційним заїздом учасникам нагадали правила дорожнього руху. Костюмований велопробіг супроводжували  представники поліції. Після активної розминки  велосипедисти  взяли участь у святковій лотереї. Переможців нагородили  заохочувальними  призами, а  всі учасники велозаїзду отримали екологічні торбини, які  пошили за програмою «Місто активних громадян».  Учасники  ретровелопараду  діляться враженнями.

Владислав, учасник ретровелопараду: Побажав би, щоб починали  їздити на велосипедах, це весело, займатися спортом  і набагато екологічніше, ніж  на авто.

Анастасія, учасниця ретровелопараду: Я вважаю, дуже гарно починання, що ми маємо 1, 5 м., щоб ми могли кататися і їздити, тому що багато автомобілістів порушують правила і якщо гарно катаєшся і усвідомлюєш, хто, де порушує.

Ніна, учасниця ретровелопараду: Ми показуєм, що ми жінки, можем бути стильними і сучасними, і ретрожінками.

Такий захід для активних  містян організували в Миргороді втретє. Осінню велоакцію  присвятили до Дня народження міста  та з нагоди європейського тижня мобільності.