Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Благодійний ярмарок у Полтаві: онкохворому Єгору Басарабу зібрали на операцію понад 11 тисяч гривень

Благодійний ярмарок у Полтаві: онкохворому Єгору Басарабу зібрали на операцію понад 11 тисяч гривень

Трирічний Єгор Басараб потребує коштів на лікування. У хлопчика виявили злоякісну пухлину головного мозку.  На підтримку дитини небайдужі  полтавці, друзі та знайомі, організували благодійний ярмарок у центрі міста. Кошти надішлють батькам, які разом із Єгором нині перебувають у Білорусі.

Трирічний Єгор Басараб бореться за життя.  Нині хлопчик перебуває у Білорусі на лікуванні, але коштів не вистачає. На операцію потрібно від 25-ти- 70 тисяч доларів. Ще 20 на реабілітацію.  За швидке одужання Єгора вболівають небайдужі полтавці, які прийшли на благодійний ярмарок підтримати хворого хлопчика. Серед них і Олена Богдан.

Олена Богдан, полтавка: Прийшли підтримати чим зможем, тому що в нас така сама дитина і ніхто не знає, вік приблизно однаковий. І завжди , коли дітки хворіють – це дуже боляче.

Однією із ініціаторів благодійного ярмарку стала знайома  родини Басарабів Лариса Співак. Разом із мамою Єгора вони познайомилися у парку, коли гуляли з дітьми. І відтоді почали товаришувати. Клич про допомогу дитині пані Лариса кинула і в соцмережах. Відгукнулося чимало мам, каже вона.

Лариса Співак, знайома родини Басарабів: Ми живем своїм звичайним життям, ми не бачимо, що відбувається в онколікарнях. І чесно кажучи, коли ми там побули  буквально півгодини з мамами, які також приєдналися до нашої участі, це було, ну насправді, досить страшно. Тому, коли ти бачиш, що дитина йде без волосся – це дуже страшні речі.

Разом із Єгорчиком, до одного Полтавського модельного агентства ходила Маргарита Горбаченко. Дівчинка теж долучилася до акції. Каже, вірить у те, що їхня небайдужість  допоможе одужати хлопчику. І  не розуміє тих, хто думає по-іншому.

Маргарита Горбаченко, модель: Мы тоже просили всех помочь, как можно больше.  Многие ученики не верят тому, что случилось. Очень обидно, очень жалко. Правда, можешь не поверить иногда, но на самом деле, когда ты выводил этого ребенка за руку недавно, а вот сейчас он лежит там, его очень жалко.

Полтавські благодійники принесли на ярмарок солодощі, фрукти, іншу їжу, речі та прикраси. Гроші за куплене люди кидали до спеціальної скриньки. Вдячна за підтримку всіх, хто організував акцію, бабуся хлопчика Лариса Кульвашенко.

Лариса Кульвашенко, бабуся Єгора: В нас дуже хворий онучок. В нього дуже поганий діагноз. І я хочу дуже подякувати всім людям, які нам допомагали  і допомагають.

Всього на благодійному ярмарку онкохворому  Єгору Басарабу зібрали  понад 11 тисяч гривень.