Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавщина входить до пятірки кращих з надання безоплатної правової допомоги

Полтавщина входить до пятірки кращих з надання безоплатної правової допомоги

Полтавська область входить до пятірки кращих з надання безоплатної правової допомоги. Кількість виграшних справ збільшилась, каже директор Регіонального  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий. Але  є райони, в яких недостатньо адвокатів. Щоб підвищити в них кількість правозахисників, регіональний  центр влаштовує конкурс адвокатів. Він відбудеться наприкінці жовтня.

Олександр Черчатий, директор Регіонального  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області: Якщо по Полтаві та по Кременчуці в нас немає проблем, то такі регіони як Лохвицький, Семенівський, Оржицький, Чорнухинський є проблемними.  В кримінальному процесі в Полтавській області було видано більше 4-ох тисяч доручень адвокатам. Бачите, що ми так наступаємо на п’яти областям і містам мільйонникам: Одеська, Київська область, Запорізька.

Всього за  період існування адміністративних  центрів в області по правову допомогу звернулося більше 18-ти тисяч полтавців. Нагадаю, учасники антитерористичної операції та  внутрішньо переміщені особи мають першочергове право на вторинну правову допомогу.