Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Полтаві обирали кандидатів до Національної спілки художників України

У Полтаві обирали кандидатів до Національної спілки художників України

У Полтаві обирали кандидатів до Національної спілки художників України. Цьогоріч було 7 претендентів: це митці з Лубен, Полтави та Ромодана. Подробиці у сюжеті Карини Москаленко.

29-річний Дмитро Білокінь розповідає: з дитинства мріяв долучитися до Спілки художників України.  Крім кераміки, полтавець  займається живописом, пише в різних жанрах. Акцентує увагу на полотні на духовному світі.

Дмитро Білокінь, претендент до НСХУ: Мені подобається мій край, але я його через свою призму бачу. Моє завдання – показати моє бачення сучасної людини, бачення свого краю, своєї країни.

Після проходження необхідних процедур ,  митці зможуть вступити до Національної спілки 6 жовтня у Києві.

Юрій Самойленко, голова обласної організації Національна спілка художників України: Ми постійно говоримо, що це не є звіт для митця.  Це, можливо, ствердження і початок творчості ще активнішої ще, можливо, трошки вільнішої.

Серед претендентів – жителька Лубен Аліна Гончарова-Цівінська. Вона художник декоративно-прикладного мистецтва. Для оцінювання представила 6 робіт. Вони виконаніу техніці валяння та «гарячого» батику. Каже: закладає у роботи філософський підтекст.

Аліна Гончарова-Цівінська, претендентка до НСХУ: Зображаю мати-берегиню, продовження роду. Для мене мати-берегиня – це як берегиня очага сімейного і народження дітей. Також у мене на роботах домінують ангели, так як я вірую.

А Володимир Мірошниченко працює в реалістичному стилі. Пише натюрморти, пейзажі та портрети. Перевагу надає останньому.

Володимир Мірошниченко, претендент до НСХУ: Хочеться передати на полотно не тільки схожість, а хочеться передати її душу, погляд, внутрішній світ. оце цікаво. Коли оце все виходить, іде енергетика цього портрету, тоді я задоволений.

Нагадаємо, востаннє обирали до Національної спілки художників 2 роки тому. Тоді було 6 претендентів.