Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Ворсклянин уперше став кращим футболістом місяця

Ворсклянин уперше став кращим футболістом місяця

Лівого захисника полтавської "Ворскли" та національної збірної Миколу Матвієнка визнали кращим гравцем України у віковій категорії U-21. 

- Насправді, звання гравця місяця для мене приємне, але зупинятися не збираюся. Я найкращий усього на місяць, тим більше поки що серед молоді. Тому іду далі тренуватися, - прокоментував "Лтаві" свій тимчасовий титул Микола Матвієнко.

 21-річний футболіст у березні дебютував за національну збірну, до "Ворскли" на правах оренди перейшов на початку липня 2017-го, а за підсумками серпня його визнали найкращим футболістом України в категорії U-21. Уперше в історії проекту "Золотий талант", який визначає кращих молодих футболістів України у категоріях U-21 та U-19 з 2013-го року, гравцем місяця став представник "Ворскли". Зі 115 експертів, які взяли участь у серпневому опитуванні, Матвієнка вирізнив 81, причому 47 з них - під №1. Це дозволило полтавцю обійти кращого гравця липня - Віктора Циганкова (73 рази згадувався в трійках) і кращого гравця березня, квітня і травня - Артема Бесєдіна. Футболіст "Ворскли" на п'єдесталі змінив гравців "Динамо". Про це повідомляють на сайті "Золотий талант".