Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Виставку "Вічне молоде місто" представили у Полтаві

Виставку "Вічне молоде місто" представили у Полтаві

Напередодні Рош-Ха–Шани – Єврейського Нового року - до Полтави привезли світлини з Єрусалиму. Ізраїльський культурний центр Харкова при Посольстві держави Ізраїль в Україні  презентував експозицію у галереї мистецтв. У чому оригінальність виставки та яким полтавцям представили  “Вічне молоде місто,  знають журналісти «Лтави».

Місце, що береже історію, постійно розвивається та об’єднує народи. Єрусалим – центр релігійного світу,  місто держави Ізраїль, яка цьогоріч відзначила шістдесят дев’ять років від дня свого заснування.  

Аліса Лідерман, директор Ізраїльського культурного центру  Харкова:  69 лет  в исторической перспективе кажутся незначимым сроком. Но за это время  население страны увеличилось в десять раз и сам Израиль достиг успехов в целом ряде областей.

Нобелівських лауреатів, впровадження інновацій та нових технологій, розвиток культури, освіти та науки. Молода країна має чимало досягнень. Зокрема, комфортне життя її мешканців, зображене на світлинах.

Валентина Вождаєнко, заступник начальника управління культури Полтавської ОДА: На этих работах жизнь, добро, красота, умные люди, красивая архитектура, просто нормальная жизнь, которой она должна быть. Жизнь мирная, счастливая, как для каждого, как для украинца, так и для жителя Израиля.     

Представлені фотороботи у  незвичній техніці – нанесені на срібний металевий папір, що за різного освітлення змінює сприйняття глядача.  Усього на виставці – майже півсотні світлин від непрофесійних фотографів, які переїхали до Ізраїлю.

Віра Чазова, гостя заходу: Країна живе. У мене там багато знайомих. І коли звонять, я кажу їм, що:От у вас так страшно, оце чула, там.. Вони сміються і кажуть: “Ти що! Ми живемо і радіємо життю!” І я це побачила сьогодні на цих чудових роботах.

Презентацію ізраїльського візуального проекту у Полтаві ініціювала член спілки журналістів України Олена Никифоренко. На відкритті вона зачитала авторський вірш “Мовчи” перекладений на іврит.