Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

День незалежності Вірменії відсвяткували в Полтаві

День незалежності Вірменії відсвяткували в Полтаві

День незалежності Вірменії відсвяткували в Полтаві.  Кого запрошувала на дійство вірменська спільнота та що представили глядачам –  у сюжеті.

Карина Пивоварська, представниця вірменської спільноти «УРАРТУ-ВАНК»: Це не просто державне свято. Це національне свято. І вірмени, де б вони не проживали, як далеко від батьківщини, завжди святкують цей день.

Урочистості до Дня незалежності Вірменії у Полтаві проводять щорічно. Голова вірменської молодіжної організації «УРАРТУ-ВАНК» Діана Хачатрян розповідає: вірмени в Україні прагнуть не губити свою національну ідентичність.

Діана Хачатрян, голова вірменської молодіжної організації  «УРАРТУ-ВАНК»: Прижилися деякі українські традиції в наших родинах, сім’ях. Але завдяки громадським організаціям, нашій молодіжній організації, яка існує в Полтаві, ми залишаємося вірменами, пам’ятаємо мову, спілкуємося.

Вірменська спільнота у Полтаві відзначила 26-ту річницю із дня незалежності свого народу із національним колоритом.

Венера Ріттер, представниця вірменської спільноти «УРАРТУ-ВАНК»: Ми вдалині від історичної батьківщини дуже сумуємо і маємо потребу в своїй мові. І ми вирішили сьогодні зробити такий колоритний концерт, куди ми запросили молодих зірок з Вірменії.

Марина Нерсісян, телеведуча, актриса із Вірменії: Наша страна много видела, геноцид, войну. И мы просто хотим мира во всем мире.

На національне свято вірменської спільноти запросили не лише цю нацменшину.

Геннадій Агаджанян, очільник  вірменської спільноти «УРАРТУ-ВАНК»: Пригласили учасников АТО,  учасников Афганистана, другие национальные меньшинства – это еврейская, болгарская, польская, немецкая