Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Новий поліклінічний корпус відкрили у Полтаві

Новий поліклінічний корпус відкрили у Полтаві

Менші черги – якісніше обслуговування пацієнтів. У Полтаві добудували поліклінічний корпус при центральній районній клінічній лікарні. Там планують розмістити «Центр матері і дитини» та  діагностичний центр, де будуть розташовані кабінет УЗД, ендоскопічний кабінет, клініко-діагностична лабораторія. Докладніше про це – у наступному сюжеті.

Поліклінічне відділення ЦРКЛ обслуговувує до восьмисот осіб за добу. А тому виникають черги біля кабінетів.

Голос: Шоб розширити більше. Щоб не таке скупчення людей була потому, шо особенноотут біля лабораторії дітки малі, старі і мало де присісти.

Голос: Как всегда, очереди и больше ничего. Обслуживание довольно хорошое.

Голос:Черги зменшити – це эдина, мабуть, проблема.

Із відкриттям нового корпусу цих незручностей поменшає, каже головний лікар Олег Мехедько. Та і кошти на нове обладнання теж є.

Олег Мехедько, головний лікар Полтавської центральної районної клінічної лікарні: Найближчим часом ми чекаємо від ДОЗ поставок Світового банку – сучасне лабораторне обладнання. На даний час ми закупили на 40 тисяч меблі, які відповідають вимогам Світового банку для оснащення цієї діагностичної лабораторії.

На добудову поліклінічного корпусу з районного бюджету спрямували понад 9 мільйонів гривень. Також там планують розширити відділення інтенсивної терапії, кімнату для зберігання наркотичних препаратів та підсобні кімнати. На останній сесії теж виділили кошти на потреби відділення.

Михайло Кононенко, голова Полтавської районної ради: Була сесія районної ради, на якій ми виділили більше мільйона, на придбання меблів у новий корпус.

На другому поверсі нового корпусу планують розмістити «Центр матері і дитини». Поліклініка давно цього потребувала,  каже лікар Олена Власенко. Умови були не найкращі для пацієнтів та і медиків також.

Олена Власенко, завідуюча жіночою консультацією ПЦРКЛ:Кожен з лікарів жіночої консультації матиме змогу працювати в окремому кабінеті, спеціалізовано обладнаному. Де буде все необхідне для проведення, жіночого огляду, прийому вагітних. І батьки зможуть привести своїх діток до дитячого гінеколога, де він зможе оглянути їх окремо.

Світлана Оливенко із Судіївки Полтавського району. Жінка на 8-му місяці вагітності. Про те, що у новому корпусі буде жіноча консультація – не знала, але зраділа.

Світлана Оливенко, вагітна: Краще там, бо так із семи годин стараєшся приїздити занімати чергу. Тому шо вже після 8-9 годин, важко.

Біля поліклінічного корпусу для обслуговування людей  з особливими потребами облаштували зручний пандус. Дверні отвори дають можливість пересуватися на інвалідних візках та відвідувати санітарні кімнати. У приміщенні працюватиме і ліфт для підйому на другий поверх. Кімнати будували застосовуючи нові сучасні енергозберігаючі технології: утеплили стіни, уклали фундамент, встановили склопакети. У старому корпусі вивільнили приміщення для створення відділення реанімації, що буде обладнане сучасною технікою.